• سایت رهبری
  • سایت ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی دولت
عنوان : بازدید دكتر حسین فرازمند ، ریاست مركز فناوری اطلاعات و اطلاع رسانی كشاورزی از كتابخانه مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان
کد خبر : ۹۶۱۶۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ 
ساعت : ۸:۵۱:۱۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

در تاریخ 6 شهریور ماه سال جاری، دکتر حسین فرازمند رئیس مرکز فناوری اطلاعات و اطلاع رسانی کشاورزی ، از بخش های مختلف و برنامه های توسعه ای واحد اطلاع رسانی و کتابخانه مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان بازدید نموده و با همکاران این واحد گفتگو و تبادل نظر داشتند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گلستان، در این برنامه که بهمراه ایشان آقای حامد کتوکی کارشناس مسئول اطلاع رسانی، خانم فاطمه سادات حسنی فر کارشناس کتابداری مهندس تقی حاجی مشهدی رئیس اداره فناوری اطلاعات و مهندس علیرضا برسلانی مسئول سایت این مرکز حضور داشتند ابتدا آقای کتوکی ضمن خوش آمد گویی و خیرمقدم توضیحاتی در خصوص وضعیت کتابخانه و پیشرفت کار در فهرستگان یکپارچه کشاورزی داشتند و پیشنهاد جلسه ای با حضور نمایندگان مراکز جهت استفاده بیشتر از ظرفیت های اطلاع رسانی را کردند. سپس هریک از همکاران حاضر نقطه نظرات خود را ارایه دادند. در نهایت دکتر فرازمند ضمن رضایت از وضعیت و فضای مناسب کتابخانه ، ضمن قول مساعد پشتیبانی و پیگیری، جهت بهینه سازی و استفاده بیشتر از امکانات موجود پیشنهاداتی ارائه نمودند.


نمایش تعداد بازدیدها : 66

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0